MKSW ?Pomorzanin? Toruń nie mógłby rozwijać się bez pomocy Partnerów i Sponsorów, którzy wspierają rozwój naszej dyscypliny i zawodników. Dla osób prywatnych i firm zainteresowanych współpracą z klubem oferujemy ofertę, dostosowaną do potrzeb i umożliwiającą ekspozycję promocyjną, w ramach dostępnych nośników. Pomagamy kreować pozytywny wizerunek oraz umożliwiamy realizację strategii marketingowych z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Nasza oferta partnerska zawiera możliwość umieszczenia logotypu sponsora klubu na strojach sportowych zawodników: koszulkach, spodenkach, bluzach i dresach. Dodatkowo istnieje możliwość ekspozycji logotypu na rękawicach bokserskich naszych zawodników. Dzięki tej formie promocji obecni będą Państwo w przekazach telewizyjnych, prasowych i internetowych z turniejów, w których uczestniczą nasi zawodnicy oraz podczas akcji społecznych, w których uczestniczą członkowie naszego Klubu.

 

 

Największym wydarzeniem organizowanym przez MKSW ?Pomorzanin? Toruń jest Międzynarodowy Turniej im. Zygmunta Krygiera, który na stałe wpisał się kalendarz toruńskiego boksu. To doskonała forma promocji w postaci banerów, rollupów lub ścianek reklamowych. Logotyp Partnera umieszczamy na wszystkich materiałach promujących wydarzenie takich jak zaproszenia, plakaty i ulotki. Podczas wydarzenia naszymi gośćmi byli najbardziej znani pięściarze m.in. Paweł Skrzecz, Tomasz Adamek oraz Dariusz Michalczewski. Co roku w turnieju uczestniczą dziesiątki młodych adeptów pięściarstwa z kilkunastu krajów Europy oraz setki kibiców z Torunia i okolic.

 

Naszych Partnerów promujemy również za pośrednictwem naszych kanałów internetowych. Lista podmiotów wspierających nasz Klub znajduje się w zakładce Partnerzy. Istnieje również możliwość wykorzystania kanałów social media – nasz FanPage na Facebooku jest jednym z najbardziej popularnych wśród klubów młodzieżowych w Toruniu!

Zachęcamy do kontaktu i dopasowania naszej oferty do indywidualnych potrzeb.

Mateusz Trawiński
Sekretarz Klubu
792 773 008
boks.pomorzanin@gmail.com